Zawory – Krio-Serwis
nasza oferta
Rodzaje zaworów
Zawory pierścieniowe Manley

Zawory Manley®, wyposażone w promieniste elementy termoplastyczne, wyznaczają one standardy niezawodności i wydajności zaworów. Są wykorzystywane w szerokim zakresie zastosowań, w tym przy wysokich ciśnieniach oraz w brudnych lub mokrych warunkach.

zawory Wieloelementowe

Niezależnie od tego, czy stosuje się wodór, etylen, polipropylen, gaz pochodni, czy brudny gaz ziemny, zawory MOPPET® zapewniają niezrównaną trwałość i sprawdzoną wydajność.

Zawory RD / Ring Damped

Zawór z  wytłumiającym pierścieniem ma opatentowany pierścień tłumiący, który pomaga zapewnić najwyższą niezawodność oraz większą wydajność szczególnie w takich zastosowaniach jak sprężarki tłokowe o wysokich prędkościach.

Zawory płytkowe

Zawory płytowe Cook Compression Optima ™ są projektowane na zamówienie, aby zapewnić optymalną wydajność w sprężarkach powietrza i gazu procesowego i mogą zastąpić dowolny zawór płytowy OEM.

zawory zwrotne

Zawory płytowe Cook Compression Optima ™ są projektowane na zamówienie, aby zapewnić optymalną wydajność w sprężarkach powietrza i gazu procesowego i mogą zastąpić dowolny zawór płytkowy OEM.