O firmie

Kim jesteśmy

O firmie

KRIO – SERWIS Sp. z o.o. w Odolanowie działa jako samodzielny podmiot gospodarczy od 2 maja 2002 roku. Główną dziedziną działalności KRIO-SERWIS Sp. z o.o. są usługi remontowo-przeglądowe i konserwacyjne maszyn, urządzeń i instalacji wykorzystywanych w przemyśle gazowniczym i energetycznym.

Jakość obsługi i świadczonych usług stanowią priorytety działań i są wizytówką Spółki. Firma posiada wdrożony, certyfikowany i systematycznie doskonalony System Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2015-10, zdolność zakładu remontowego do wykonywania remontów maszyn i urządzeń zgodnie z normą PN-EN 60079-19:2011, certyfikaty Urzędu Dozoru Technicznego i Transportowego Dozoru Technicznego. KRIO – SERWIS Sp. z o.o. posiada także wdrożony i certyfikowany System Zarządzania Środowiskowego zgodny z normą PN-EN ISO 14001:2015-09P jak również System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy zgodny z normą PN-ISO 45001:2018-06P.

Pracownicy firmy stanowią załogę o wysokich kwalifikacjach i ponad 25-letnim doświadczeniem w wykonywaniu prac objętych zakresem działalności Spółki. Posiadają certyfikaty i szkolenia renomowanych firm, m.in. na wykonywanie czynności serwisowych dla silników WAUKESHA, sprężarek ARIEL, certyfikaty producentów YOKOGAWA, ECLIPSE, Schneider oraz uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do wykonywania montażu połączeń kołnierzowych.

Siedziba KRIO-SERWIS Sp. z o.o. od początku powstania spółki mieści się w Odolanowie. Przez kilkanaście lat firma miała siedzibę przy ulicy Krotoszyńskiej 148, na terenie swojego głównego kontrahenta PKN Orlen Oddział Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa SA w Odolanowie. W związku z rozwojem firmy oraz wzrostem zatrudnienia, w 2016 roku KRIO-SERWIS Sp. z o.o. rozpoczęło budowę nowej siedziby. Od 1 stycznia 2018 roku główna siedziba firmy mieści się w nowo wybudowanym budynku biurowo-warsztatowym przy ul. Krotoszyńskiej 146 w Odolanowie. Obecnie prace usługowe i serwisowe prowadzone są przez Spółkę w tych dwóch lokalizacjach.

Jarosław MańkaPrezes Zarządu

kilka faktów

Nasze doświadczenie tworzy doskonałą markę

Nasze doświadczenie

Przez lata wypracowaliśmy sobie reputację solidnej i wiarygodnej firmy. Zdołaliśmy rozszerzyć obszar działania na terytorium całej Polski, uczestniczyliśmy także w zadaniach na terytorium Unii Europejskiej.

Nowe technologie

Zdajemy sobie sprawę, że aby zapewnić wysoką jakość usług należy wykorzystywać nowoczesne technologie. Z powodzeniem implementujemy nowe rozwiązania, a także integrujemy z nimi te już istniejące.

Profesjonalny zespół

Sercem naszej firmy jest nasz zespół. Wielu jego członków pracuje tu od lat, osiągając wysoki poziom doświadczenia i ekspertyzy. Są prawdziwymi ekspertami.

Podstawowe wartości

Nasza strategia

Wiedza i doświadczenie

Nasz utalentowany zespół specjalizuje się w mechanice, automatyce przemysłowej, elektryce, w silnikach napędzanych gazem, sprężarkach gazu ziemnego oraz w kontroli jakości.

Najnowsze technologie

Dostarczamy kompleksowe usługi o najwyższych standardach jakości i najnowocześniejszych rozwiązaniach technicznych.

Innowacyjne rozwiązania i pomysły

Nieustannie monitorujemy innowacje w naszej branży i staramy się wprowadzać te, które mogą przysłużyć się naszym klientom.

Projekty

Nasza firma