Komponenty hiper-kompresorów – Krio-Serwis
nasza oferta
części do hiper-kompresorów

Hiper sprężarka (hiper-kompresor) ta wysokociśnieniowa sprężarką tłokowa stosowana w produkcji tworzyw polietylenowych o niskiej gęstości, sprężająca etylen przy ciśnieniu rozładowania nawet do 3500 bara (50000 psia). 

Cook Compression projektuje i produkuje różnego rodzaju wysoko wydajnościowe części do hiper sprężarek.

Hyper-kompresorowe uszczelnienia dzielone, w których znajduje się medium używane do chłodzenia tłoka w fazie dynamicznej, jest kluczowym elementem niezawodności sprzętu.

Uszczelnienie musi być zaprojektowane tak aby skutecznie zapobiegało zanieczyszczeniu układu przez czynnik chłodzący oraz zapobiec skarzeniu czynnika chłodzącego przez olej z karteru oraz pozostający pod wysokim ciśnieniem olej smarujący uszczelnienia dławicy.

Zakres wysokowydajnych konstrukcji i materiałów Cook Compression do pierścieni zgarniających, wyłączników ciśnieniowych i uszczelnień gazowych doskonale pasuje do rygorystycznych wymagań tego uszczelnienia. Dzięki funkcjom konstrukcyjnym, takim jak dociążanie boczne, pasowanie wciskowe z tłokiem i prawie zerowy wyciek , Cook Compression zapewnia skuteczne uszczelnianie i zgarnianie.

Hyper-Compressor-Packing-Case-Part