Pierścienie tłokowe i prowadzące – Krio-Serwis
nasza oferta
Pierścienie tłokowe i prowadzące

Cook Compression jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji precyzyjnie wykonanych uszczelnień oraz taśm prowadzących. Swoją reputację zdobywali ściśle współpracując z OEMami oraz użytkownikami sprężarek, odpowiadając innowacyjnymi produktami i materiałami na ich ewoluujące potrzeby.

Najnowocześniejsze technologie produkcyjne oraz sprzęt wykorzystywany przez Cook Compression pozwala na maszynową powtarzalność do precyzyjnych tolerancji.

Sprawdzone osiągi

Cook Compression jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji precyzyjnie wykonanych uszczelnień pierścieni tłokowych i taśm prowadzących. Tę reputację osiągnęli dzięki ścisłej współpracy z operatorami sprężarek i producentami OEM, odpowiadając na ich zmieniające się potrzeby za pomocą innowacyjnych produktów i materiałów.

Precyzja produkcji

Technologie produkcyjne Cook Compression oraz najnowocześniejszy sprzęt umożliwiają jednolitą obróbkę z bardzo dokładnymi tolerancjami. Starannie kontrolowana produkcja zapewnia, że ​​każdy pierścień utrzymuje równomierny kontakt z cylindrem w celu niezawodnego uszczelnienia.

Rygorystyczne kontrole jakości dają pewność, że pierścienie prowadzące Cooka będą działały niezawodnie za każdym razem.

Zaprojektowane z myślą o trwałości

Pierścienie prowadzące zapobiegają kontaktowi tłoka ze ścianą cylindra, a pierścienie tłokowe zmniejszają przepływ gazu między tłokiem a cylindrem.

Cook Compression optymalizuje geometrię, cechy, wymiary i materiały pierścienia prowadzącego, aby zmniejszyć obciążenia i zapewnić maksymalną żywotność, nawet w najbardziej wymagających zastosowaniach. Pierścienie tłokowe Cooka zostały zaprojektowane w celu ograniczenia wycieków przy zachowaniu niezawodności.

Wszystkie materiały pierścieni tłokowych i prowadzących są testowane i zatwierdzane za pomocą analiz inżynieryjnych oraz przy udziale własnego laboratorium materiałów Cooka. Materiały obejmują żeliwo, brąz, specjalnie zaprojektowane stopy i wysokowydajne tworzywa termoplastyczne (w tym materiały TruTech ™ 3210 i 3330 do zastosowań niesmarowanych).