Oficjalny dystrybutor MOTORTECH na Polskę

By 0
105
Oficjalny dystrybutor MOTORTECH na Polskę

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy poinformować, że w ramach podpisanej w styczniu 2023 r. Umowy Partnerskiej oraz na podstawie przeprowadzonego audytu, firma KRIO-SERWIS Sp. z o.o. została Autoryzowanym Wyłączonym Partnerem firmy MOTORTECH w Polsce w zakresie sprzedaży i serwisu produktów tej firmy.
Globalna firma MOTORTECH GmbH została założona w 1988 roku w Celle koło Hanoweru. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji systemów sterowania i regulacji oraz akcesoriów do stacjonarnych silników gazowych. Firma jest jednym z wiodących dostawców systemów w tej branży i oferuje klientom na całym świecie kompletną gamę produktów do wszystkich popularnych silników gazowych dla różnych marek.
Asortyment sprzedawanych produktów obejmuje najwyższej jakości komponenty do silników spalinowych, w tym przede wszystkim:

  • Kompletną linię produktów i akcesoriów zapłonowych
  • Akcesoria do silników gazowych i ogólne
  • Sterowanie silnikiem gazowym
  • Systemy czujników
  • Regulacja gazu
  • Przemysłowe świece zapłonowe oraz akcesoria MOTORTECH

Zakres naszej współpracy obejmuje również Autoryzowany Serwis. Wszystkie naprawy są wykonywane na wysoko specjalistycznych urządzeniach z użyciem oryginalnych komponentów. Do Państwa dyspozycji oddajemy doświadczonych serwisantów przeszkolonych zgodnie ze standardami MOTORTECH.

Posiadanie wysoko wykwalifikowanej kadry oraz autoryzowanego zaplecza technicznego i specjalistycznego sprzętu, pozwala nam na kompleksowe wykonanie serwisu produktów MOTORTECH. Naszym celem jest pełne zadowolenie i satysfakcja klientów oraz wysoka jakość usług poprzez wdrażanie sprawdzonych rozwiązań i technologii. Współpraca z liderami przemysłu energetycznego mobilizuje nas do poszukiwania nowych rozwiązań technicznych, czego dowodem są rozwiązania stosowane w naszym zakładzie.
W przypadku zainteresowania oferowanymi usługami, zapraszamy do składania zapytań ofertowych oraz kontaktu z naszą firmą. Zachęcamy również do przesłania listy posiadanych przez Państwa urządzeń w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferowanych produktów dostosowanych do Państwa potrzeb. Zapraszamy do odwiedzenia stron internetowych: www.motortech.de oraz www.krio-serwis.pl.

Z poważaniem,

Jarosław Mańka

Chcielibyśmy poinformować, że w ramach podpisanej w styczniu 2023 r. Umowy Partnerskiej oraz na podstawie przeprowadzonego audytu, firma KRIO-SERWIS Sp. z o.o. została Autoryzowanym Wyłączonym Partnerem firmy MOTORTECH w Polsce w zakresie sprzedaży i serwisu produktów tej firmy.. Jarosław Mańka Prezes Zarządu